جعبه‌گشایی و بررسی کیف دوربین ونگارد مدل Supreme 37F


admin 15 آبان 1399 مدت 2:17 دقیقه

برای جابه‌جا کردن لوازم قیمتی سنگینی مثل دوربین و لنزهای کوچک و بزرگ به یک کیف مطمئن و ایمن احتیاج داریم. در این ویدیو کیف دوربین ونگارد مدل Supreme 37F را جعبه‌گشایی و بررسی می‌کنیم که می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای این کار باشد.

کیف ونگارد مدل Supreme 37F یک کیف حمل و نگهداری مستحکم و قوی برای دوربین، لنزهای دوربین یا هر وسیله‌ی مشابه دیگر است. گیره‌های تاشوی در کیف توسط ۲ قطعه‌ی پلاستیکی سخت محافظت شده‌اند تا در برابر هر گونه ضربه مقاوم باشند. همچنین ۲ حفره‌ی فلزی مخصوص نصب قفل، به شما این اجازه را می‌دهد که اشیای قیمتی خود را محفوظ نگه‌ دارید.

یک ویژگی جالب کیف ونگارد امکان تنظیم و یکسان‌سازی فشار هوای داخل کیف با بیرون آن توسط سوپاپ تعبیه شده در کنار درب کیف است. شما می‌توانید یک یادداشت کوتاه مربوط به محتویات داخل کیف هم بنویسید و آن را زیر قسمت شیشه‌ای رنگ کیف قرار دهید. خیالتان از دست نخوردن یادداشت راحت باشد چون دسترسی به یادداشت فقط در صورت باز بودن کیف امکان‌پذیر است.

داخل در کیف با ابر تخم مرغی پوشیده شده است و یک لایه‌ی واشر لاستیکی در شیار در قرار گرفته است که کیف را آب‌بندی و از ورود آب به داخل کیف جلوگیری ‌می‌کند.

ویژگی فوق‌العاده‌ی این کیف وجود ۳ قطعه ابر فشرده‌ی ضخیم در کف آن است که از قطعات متحرک تشکیل شده است. شما می‌توانید این قطعات ۶ ضلعی را خارج و به اندازه‌ی وسایل مورد نظر خود داخل آن جا باز کنید. با این ویژگی هر وسیله‌ای با هر شکل و ابعادی در این کیف به خوبی جای‌ می‌گیرد و توسط ابرها کاملا محاصره می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با کیف دوربین ونگارد مدل Supreme 37F ویدیوی بالا را تماشا کنید.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است